Maketēšana ir tikpat svarīga lieta kā dizains un šie divi elementi nevar pastāvēt viens bez otra. Ja dizaina izveide ir pirmais, radošis solis, tad maketa izveide ir otrais, tehniskais solis. Lai gala produkts nodotu nepieciešamo informāciju saņēmējam, šīm abām lietām ir jābūt saskaņā un jāpapildina viena otrai, nevis jātraucē.

Strādājot ar mums, iegūsti dizainu, kas ir - 

1. Veidots pēc pārdošanas un mārketinga jaunākajām tendencēm;

2. Produkts pārbaudīts mērķauditoriju grupās (konkrētais dizaina produkts visefektīvāk iedarbosies tieši Jums nepieciešamajā mērķauditorijā);

3. Intuitīvs un ērts izmantošanā (izveidotais dizains ir pietiekami vienkāršs un saprotams ikvienam);

4. Atspoguļo uzņēmuma būtību (sarunās ar klientu, līdz sīkumiem noskaidrojam uzņēmuma specifiku, lai izveidotais produkts maksimāli atbilstu tā vajadzībām).

Ja vēlaties pasūtīt drukas darbu, taču Jums nav drukas maketa, vai arī tas ir tikai uzmetums/skice Word programmā, vai arī tas ir zīmēts ar roku. Šajā gadījumā mēs varam palīdzēt sagatavot pilnīgu drukas maketu, balstoties uz Jūsu skicēm un vēlmēm.

Kādus maketa darbus veicam:
Maketēšana - maketa precīza salikšana pēc klienta sniegtās informācijas, skices vai uzmetumiem. Šajā kategorijā ir arī maketu adaptācijas uz citām valodām, citiem izmēriem, citām nelielām izmaiņām.
Maketu sagatavošana drukai - klientam makets ir izstrādāts, taču nav sagatavots precīzi, lai nodotu drukai.


Iesūtot jau gatavos maketus, lūgums sekot norādēm attiecīgajā sadaļā!


                                                                        LOGOTIPA IZSTRĀDE


 logo admin 1

Piedāvājam arī izstrādāt logo variantus bez ierobežojumiem - līdz rezultāts Jūs pilnībā apmierinās!